Partnerzy

AirSpace


Pn - Pt:12:00 - 21:00
Sb - Nd:10:00 - 21:00
Honorujemy:

AirSpace
ul. Wendy 7/9, Gdynia
Tel.: 793 337 301
www.airspace.pl
kosmos@airspace.pl

Zapraszamy Was do największego dmuchanego centrum rozrywki w Polsce.
 
AirSpace to park, w którym Wasze dzieci zrealizują marzenia o zostaniu astronautą i lotach w kosmos. To miejsce, w którym spełniają się dziecięce fantazje, o sięganiu do gwiazd i odkrywaniu odległych galaktyk.

Stworzyliśmy obiekt, który sprawia, że kosmos jest na wyciągnięcie rąk. W którym dzieci spędzą czas na zabawie, połączonej ze zdobywaniem wiedzy. Każde dziecko uzyska u nas licencję astronauty i odbędzie niezapomnianą podróż do gwiazd.

AirSpace to 1500 m2 które udostępniliśmy małym astronautom, gdzie w wielkim dmuchanym parku mają do dyspozycji kosmiczne skocznie i zjeżdżalnie, tory przeszkód, galaktyczną trampolinę, rakiety wspinaczkowe, elektroniczną strzelnicę i wiele wiele innych atrakcji.
Mamy również miejsce dla najmłodszych adeptów szkoły kosmicznej - specjalną strefę, w której podobne atrakcje dostosowaliśmy do możliwości nawet 2-3 latków.Oferta:

20% rabatu od ceny biletu zakupionego w kasie parku, dotyczy biletów: 1 godzina, 3 godziny i wejście bez limitu - dla posiadaczy Karty Mieszkańca.