Partnerzy

JUMPCITY GDYNIA


Pn - Nd:10:00 - 21:00
Honorujemy:

JUMPCITY GDYNIA
https://gdynia.jumpcity.pl

Pierwszy park trampolin w Polsce !!!
Ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, arena dodgeball, trampoliny akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów i wiele innych atrakcji czeka na gości Parku Trampolin Jumpcity w Gdyni. To doskonałe miejsce, by przekonać się, jak wygrać z grawitacją. Na 2 tys. m2 można poczuć się jak prawdziwy akrobata i spełnić marzenia o lataniu. Uzupełnieniem oferty parków jest strefa gastronomiczna z włoską kawą oraz zdrowymi przekąskami.

Nasz Park trampolin jest idealnym miejscem rozrywki zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z akrobatyką, jak i dla zaawansowanych adeptów wysokich skoków. Nasze atrakcje są przewidziane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trenerzy nauczą robienia salta rodziców oraz ich pociechy. Dzięki temu, rodzic może bawić się razem z dzieckiem lub pozostawić je na trampolinach pod opieką trenera, a samemu odpocząć, napić się dobrej kawy i zjeść kawałek ciasta.      


Oferta:

20% rabatu na pojedyncze wejście do parku, liczone od ceny podstawowej dla posiadaczy Karty Mieszkańca, Karty Gdynia Rodzinna oraz Karty Seniora.

https://gdynia.jumpcity.pl/cennik/