Partnerzy

Kino Studyjne Gdyńskiego Centrum Filmowego


Honorujemy:

W Kinie Studyjnym GCF znajdują się trzy sale kinowe: Warszawa, Goplana oraz Morskie Oko. Nazwy nawiązują do dawnych gdyńskich kin i filmowych sentymentów gdynian.

Podstawą repertuaru jest kino ambitne i artystyczne, z bogatą ofertą dla młodej widowni. W Kinie Studyjnym GCF można oglądać doceniane przez krytykę filmy fabularne, a także dokumentalne - polskie, europejskie, azjatyckie, bliskowschodnie, południowoamerykańskie, anglosaskie. Wiele z nich trafia rzadko lub wcale na ekrany popularnych kin. W kinie odbywają się pokazy filmów studyjnych i prezentacje twórczości młodych amatorów oraz studentów szkół filmowych.

Kino Studyjne GCF współpracuje z Siecią Kin Studyjnych i Lokalnych w Polsce oraz organizacją Europa Cinema. Wspólnie z innymi gdyńskimi instytucjami kultury organizuje filmowe przeglądy tematyczne.


Oferta:

Z Kartą Mieszkańca istnieje możliwość otrzymania jednego biletu darmowego w roku na filmy z bieżącego repertuaru do kina studyjnego w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Odbiór biletu jest możliwy tylko w kasie kina za okazaniem Karty Mieszkańca oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość użytkownika.

Karta Mieszkańca nie obowiązuje na wydarzenia specjalne, festiwale, spotkania z twórcami.